Четверг, 19 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські «тигри» виривають перемогу на останніх хвилинах суперництва

Свій виїзний матч третього туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели 25 серпняя в місті Горішні Плавні, що на Полтавщині, проти місцевої команди «Гірник-Спорт».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі чернігівські «тигри» повністю володіли ініціативою, мали декілька небезпечних моментів, проте забити їм не вдалося і команди пішли на перерву за нульового рахунку.

У другому таймі гості продовжували домінувати на полі й на 57-й хвилині вийшли вперед. Максим Шумило виконав навісну подачу з кутового, і м’яч від ноги капітана чернігівців Олексія Зенченка влетів у ворота господарів поля.

На 73-й хвилині матчу футболісти «гірники» залишилися в меншості. Капітан господарів поля Євгеній Мороз досить грубо збив чернігівця Данііла Вольського, і арбітр матчу Андрій Воєвода вилучив порушника з поля.

Втім, перебуваючи в меншості футболісти з Полтавщини зрівняли рахунок. На 83-й хвилині Вадим Страшкевич шедевральним ударом спрямував м’яч у «дев’ятку» воріт Максима Татаренка.

«Тигри» прагнули вирвати перемогу і це їм вдалося зробити в компенсований арбітром час. Нігерійський легіонер «гірників» Одог Чідозі у власному карному майданчику досить сильно потягнув за футболку В’ячеслава Койдана і Андрій Воєвода призначив пенальті. Вирок бездоганно виконав Анатолій Романченко.

Отже, після перемоги над командою «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів з рахунком 1:2, чернігівські «тигри» захоплюють лідерство у групі «Б».

В групі А лідирує команда «Скала 1911» із міста Стрий, що на Львівщині.

Матч четвертого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 31 серпня вдома проти київського «Локомотива».

Результати матчів 3 туру

Група Б:

Гірник-Спорт» ( Горішні Плавні) — ФК «Чернігів» 1:2.

Локомотив» (Київ) — «Колос-2» (Ковалівка) 1:3.

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — «Металіст 1925-2» (Харків):1.

«Нива» (Вінниця) — ФК «Олександрія-2» 0:2.

«Ворскла-2» (Полтава) — ФК «Тростянець» 2:1.

Група А:

Реал Фарма» (Одеса) — ФК «Вільхівці» 0:4.

«Куликів-Білка» (Куликів) — «Ревера 1908» (Івано-Франківськ) 4:1.

ФК «Ужгород» — «Скала 1911» (Стрий) 0:2.

Рух-2» (Львів) — «Полісся-2» (Житомир) матч відбудеться 26 серпня.

«Самбір — Нива — 2» (Тернопіль) — «Пробій» (Городенка) матч відбудеться 26 серпня.