Четверг, 19 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські «тигри» виходять до другого етапу Кубку України

3 серпня матч першого етапу Кубку України футболісти ФК «Чернігів» провели вдома в Чернігові проти команди «Чайка» із Петропавлівської Борщагівки Київської області.

Гра розпочалася зі вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі обидві команди демонстрували доволі рівну гру, грамотно захищалися і гольових моментів було небагато.

В другому таймі футболісти обох команд продовжували грати досить обережно, адже все міг вирішити один єдиний забитий м’яч.

На 70-й хвилині чернігівські «тигри» відкрили рахунок у матчі. Павло Федосов точним ударом завершив швидку контратаку господарів поля.

В час, що залишався, футболісти з Київщини прагнули відігратися, втім чернігівським «тиграм» вдалося вирвати перемогу.

Отже, після мінімальної перемоги з рахунком 1:0 над «Чайкою» ФК «Чернігів» виходить до другого етапу Кубку України. Про свого суперника «тигри» дізнаються пізніше.