Суббота, 28 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські футболісти знову опинилися на передостанній сходинці

Матч тринадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели 22 жовтня на виїзді в м. Бориспіль проти ФСК «Маріуполь».

З перших хвилин маріупольські футболісти заволоділи ініціативою і на 17-й хвилині вийшли вперед. Артем Тєрєхов замкнув навісну подачу з кутового.

Через десять хвилин господарі поля подвоїли рахунок. Артем Батальський спрямував м'яч у ворота «тигрів» після точної подачі у карний майданчик.

У другому таймі чернігівці прагнули відігратися, але в них нічого не виходило, як наслідок на 73-й хвилині пропустили втретє. Дмитро Олійник гарматним ударом забив третій гол.

Проте матч не завершився «в суху». На 84-й хвилині чернігівці виконали подачу з кутового і маріуполець Павло Шушко зрізав м'яч у власні ворота.

Отже, після поразки від ФСК «Маріуполь» з рахунком 3:1, чернігівські «тигри» опускаються на передостанню, дев'яту сходинку у турнірній таблиці. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч чотирнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома 29 жовтня проти запорізького «Металурга».