Понедельник, 2 декабря 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Американські парашути для ССО та десанту тестують чернігівці

Американські парашути для ССО та десанту тестують чернігівці


Жодна українська фірма не готова братися за виробництво вантажних та парашутів з круглим куполом, які потрібні для оновлення парашутного парку вітчизняних десантно-штурмових військ. Не вистачає або технологій, або виробничих потужностей, або ще чогось. Така ситуація склалася після того, як єдиний в країні Феодосійський парашутний завод опинився на окупованій території.

Не маєш свого — стрибай з чужим. Вічно подовжувати строки експлуатації наявних у війську парашутів неможливо, тому зараз визначається можливість прийняття на озброєння ЗСУ низки парашутних систем виробництва США.

У рамках цих заходів, військовослужбовці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки з Чернігова взяли участь в спільному зборі фахівців пошуково-рятувальних служб морської авіації ВМС ЗСУ та армійської авіації Сухопутних військ нашої армії. Різними способами стрибали з літаків АН-26 і вертольотів Мі-14 та Мі-8.

 

— Крім підвищення кваліфікації ми також готуємося до проведення випробувань та участі у підконтрольній експлуатації нової повітрянодесантної техніки виробництва США. Зокрема, це парашутні системи Intruder RA 360 та Hi-5, — розповів начальник науково-дослідного відділу ДНДІ ВС ОВТ Ігор Сила.

Окрім того, чернігівці випробують парашутну систему Т-11 та керовані системи точного повітряного десантування вантажів MicroFly II та FireFly.

В контексті.

1. Керована система точного повітряного десантування вантажів MicroFly II призначена для десантування з літаків озброєння та військового майна вагою до 225 кг у заводській тарі на швидкості польоту до 277 км/год, з висот від 1067 до 7468 м.

2. Керована система точного повітряного десантування вантажів FireFly призначена для десантування з літаків типу Ан-26 озброєння та військового майна вагою до 1090 кг у заводській тарі на швидкості польоту до 277 км/год, з висот від 1524 до 7468 м.

http://www.sknews.net/wp-content/uploads/2019/08/Parashut-SSHA-1.jpg3. Парашутна система Hi-5 призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів та військово-транспортних літаків окремим парашутистом або групою, з повним табельним озброєнням та спорядженням на швидкості польоту до 360 км/год, з висот від 1067 до 7620 метрів. Польотна маса парашутиста до 220 кг.

4. Парашутна система Intruder RA-360 призначена для стрибків на швидкості польоту до 360 км/год, та з висот від 1067 до 7620 м. Польотна маса парашутиста до 204 кг.

5. Парашутна система Т-11 призначена для стрибків вдень та вночі з гелікоптерів та військово-транспортних літаків на швидкості польоту до 277 км/год, з висот від 152 до 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/