Понедельник, 23 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські футболісти перемогли суперників із Полтави

Матч сьомого туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели 23 вересня на виїзді у передмісті Полтави на стадіоні «Лтава» проти дубля місцевої «Ворскли».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Перший тайм команди грали на рівних — було багато боротьби у центрі поля, а гольових моментів – небагато, тому на перерву команди пішли за нульового рахунку.

У другому таймі чернігівці почали діяти активніше і на 60-й хвилині вийшли вперед. Андрій Порохня вийшов віч-на-віч з голкіпером полтавської команди й спрямував м’яч у ворота. Слід зазначити, що Андрій є уродженцем міста Славутич та вихованцем чернігівської ДЮСШ «Юність». Футболісти «Ворскли» прагнули відігратися, але робили багато помилок на завершальних стадіях своїх атак, тому «тиграм» вдалося утримати мінімальну перемогу.

Отже, після перемоги над дублерами полтавської «Восркли» з рахунком 0:1, чернігівські футболісти перебувають на другій сходинці у групі «Б», на першу вийшов дубль ковалівського «Колоса».

В групі «А» у лідери вийшли дублери житомирського «Полісся».

Матч восьмого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 29 вересня вдома проти дубля ФК «Олександрія».