Среда, 18 декабря 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові заявили, що казначейство вчасно не проводить платежі

У Чернігові заявили, що казначейство вчасно не проводить платежі


Казначейство вчасно не проводить платежі. Чернігівська міська рада звертається до Кабміну, Мінфіну, обласної військової адміністрації.

Казначейство не проводить вчасно платежі, що впливає на виконання необхідних робіт та заходів, які мають забезпечити проходження Черніговом цього осінньо-зимового періоду. Міська рада звертається до Кабміну, Мінфіну та Чернігівської ОВА аби там вирішили питання, яке стосується здійснення проплат органами Державної казначейської служби України.

Відповідне звернення було прийнято депутатами під час засідання сесії 21 вересня. Звернутися офіційно до Камбіну, Мінфіну та ОВА вимусила ситуація із несвоєчасним здійсненням органами Державної казначейської служби України платежів.

Зважаючи на масштаби руйнувань приватного житла, шкіл, дитсадків, лікарень та об'єктів критичної інфраструктури, Чернігів уже в квітні розпочав підготовку до опалювального сезону, аварійно-відновлювальні роботи в закладах бюджетної сфери та багатоквартирних житлових будинках, придбання медичного обладнання для лікарень та техніки комунальним підприємствам замість знищеної тощо. Багато уваги приділяється заходам, які підвищують обороноздатність міста.

Вирішення всіх перелічених питань уповільнюється через затримку здійснення платежів казначейством.

Станом на 15 вересня на рахунках розпорядників та одержувачів коштів бюджету Чернігова  знаходиться  142,3 млн грн. Це гроші загального та спеціального фондів (без урахування власних надходжень бюджетних установ) бюджету міста, які потребують оплати, із них — за незахищеними статтями витрат 108,7 млн грн. Зокрема:

  • 5,5 млн грн — видатки на оплату праці з нарахуваннями одержувачів бюджетних коштів;

  • 15,9 млн грн за придбані будівельні та інші матеріали, а також виконані роботи з усунення аварій у бюджетних закладах, пошкоджених унаслідок російської військової агресії та облаштування споруд цивільного захисту (найпростіші укриття);

  • 24,9 млн грн внеску до статутного капіталу КП “АТП-2528”, яке забезпечує санітарне очищення та прибирання міста, на оновлення (придбання) суттєво постраждалого парку техніки;

  • 2,6 млн грн внеску до статутного капіталу КП “Спецкомбінат комунально-побутового обслуговування” на відновлення будівлі котельні із заміною теплотехнічного обладнання та зовнішніх теплових мереж;

  • 4 млн грн — на відновлення контактної мережі тролейбусного сполучення міста;

  • 7,5 млн грн — внесок до статутного капіталу КП “Шкільне”  з метою забезпечення харчуванням школярів;

  • 9,4 млн грн — видатки з благоустрою міста;

  • 7,5 млн грн за послуги з проведення аварійно-відновлювальних робіт вулиць міста;

  • 7,5 млн грн на проведення заходів та робіт з тероборони;

  • 2,4 млн грн за аварійно-відновлювальні роботи житлового фонду міста.

Якщо ці кошти не будуть проведені, то це ставить під загрозу підготовку об’єктів ЖКГ, соціально-культурної сфери та інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2022—2023 років через неспроможність підрядних організацій вчасно завершити заплановані роботи, оскільки у виконавців не вистачає обігових коштів на закупівлю матеріалів та обладнання, необхідного для виконання зазначених робіт.

З метою уникнення соціальної напруги, міська рада і звертається до Кабміну, Мінфіну, ОВА, аби там вирішили питання забезпечення своєчасного проведення платежів органами Державної казначейської служби України по бюджету Чернігівської міської територіальної громади.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/