Пятница, 27 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чернігівські «тигри» перемогли своїх суперників у Запоріжжі

Виїзний матч четвертого туру Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели 17 вересня в Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена» проти місцевого «Металурга».

Через повітряну тривогу гра розпочалася із 40-хвилинним запізненням.

Перед початком матчу всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоч із перших хвилин гри територіальною та ігровою перевагою заволоділи запоріжці, першими відкрили рахунок гості. Дмитро Мироненко прицільним ударом із-за меж карного майданчика спрямував м'яч прямісінько у кут воріт суперника.

Гравці «Металурга» мали непогані моменти для взяття воріт, але чернігівці грамотно діяли в обороні.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Слід зазначити, що на 67-й хвилині матч був зупинений через повітряну тривогу і учасники гри пішли на вимушену перерву.

Через деякий час матч відновився і чернігівські «тигри» забили вдруге. На 83-й хвилині В'ячеслав Койдан, здійснивши стрімкий рейд по лівому флангу, точним ударом поставив остаточну крапку в грі.

Отже, після першої перемоги у Першій лізі з рахунком 0:2 над запорізьким «Металургом» чернігівці піднялися на четверту сходинку у турнірній таблиці у групі Б. Лідирує київська «Оболонь».

Матч п'ятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома 24 вересня проти черкаського «ЛНЗ».

Результати матчів 4 туру Група Б:

«Металург» (Запоріжжя) — ФК «Чернігів» 0:2

«ЛНЗ» (Черкаси) – ФК «Полтава» 1:0. «Оболонь» (Київ) — «Скорук» (Томаківка) 3:1.

«Кремінь» (Кременчук) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) відбудеться 18 вересня.

Група А: «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) — ФСК «Маріуполь» 1:0.

«Нива» (Тернопіль) — «Полісся» (Житомир) 0:0 «Діназ» (Вишгород) — «Карпати» (Львів) відбудеться 18 вересня. «Буковина» (Чернівці) — «Прикарпаття» відбудеться 18 вересня.