Среда, 27 ноября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
До дня народження Симона Петлюри розробили рекомендації

До дня народження Симона Петлюри розробили рекомендації


Український інститут національної пам’яті розробив рекомендаційно-інформаційні матеріали (методичні рекомендації) з відзначення 140-річчя від дня народження Симона Петлюри.

22 травня 2019 року виповнюється 140 років від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, літературного і театрального критика Симона Петлюри.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917–1921 років Указом Президента України від 22 січня 2016 року № 17 вшанування подій і видатних учасників Української революції визначено одним із пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017–2021 роки.

Відзначення пам’яті учасників революції передбачено Планом заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 777-р. Відповідно до нього протягом 2017–2021 років мають відбутися міжнародні наукові, науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, тематичні інформаційні, навчально-виховні, культурно-мистецькі та інші заходи, присвячені постатям Української революції, спрямовані на виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України у громадян, передусім учнівської та студентської молоді.

Вагомим елементом історичної освіти, дієвим чинником у вихованні патріотизму та підвищення інтересу до історії України в учнів і студентів є вивчення життя та діяльності Симона Петлюри. Матеріали Українського інститут національної пам’яті до змістового наповнення уроків і тематичних заходів, присвячених Голові Директорії УНР та Головному отаманові військ і флоту УНР, представляють його як лідера українського державотворення, організатора українського війська, діяча, котрий став символом українського національно-визвольного руху.

Симон Петлюра похований у Парижі,1925 рік

Зміст

1.    20 фактів про Симона Петлюру

2.    Видатні сучасники про Симона Петлюру

3.    Методичні рекомендації до ділової гри “Музейний конструктор”

4.    Додаток 1. Технологія підготовки експозиції “ФРОНТ-MAN УНР”

5.    Додаток 2. 10 світлин, що розкривають життя Симона Петлюри

  1. Додаток 3. Документи про переслідування комуністичними спецслужбами сестер і племінника Симона Петлюри
  2. Додаток 4. Проекти Українського інституту національної пам’яті, що розкривають різні аспекти діяльності Головного отамана
  3. Додаток 5. Орієнтовний перелік наукової та науково-популярної літератури

Детальніша інформація розміщується на офіційному сайті https://uinp.gov.ua


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/