Понедельник, 25 ноября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові — нові транспортні маршрути пасажирських перевезень


28 вересня 2016 р. виконавчий комітет Чернігівської міської ради одноголосно прийняв рішення «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування».

Як повідомлялося раніше, на початку року було утворено комісію з підготовки пропозицій до моделі транспортної мережі міста, головним завданням якої було уникнути дублювання тролейбусних маршрутів автобусними, а також аналіз раціональності та доцільності функціонування деяких маршрутів з урахуванням сучасних пасажиропотоків. В результаті роботи цієї Комісії для обговорення з громадськістю були надані пропозиції стосовно удосконалення мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові.

Про це інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

За словами заступника міського голови Олександра Кириченка, до міської ради надійшло близько 12 тисяч звернень від громадян з відповідними пропозиціями. Після того, коли вони всі були розглянуті й обговорені на протязі майже двох місяців (квітень-травень 2016 року), проект мережі винесено на розгляд координаційної ради з питань транспортного забезпечення населення міста.

Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський повідомив, що нова удосконалена мережа громадського транспорту складається з 36 автобусних маршрутів замість 40 існуючих. Чотири маршрути об’єднуються у два та два ліквідуються. Також пропонується провести серед перевізників конкурси на нові маршрути. В умовах конкурсів буде враховуватись наступне:

— для автобусних маршрутів з великим пасажиропотоком визначати парк автобусів має бути середньої та великої пасажиромісткості, не нижче класу І, ІІ (місткістю понад 22 пасажира);

—  при визначенні графіків руху в часи пік та у вечірній час має враховуватися сумарна пасажиромісткість автобусів.

Олександр Бєльський зазначив, що розірвати діючі договори з перевізниками пропонується в односторонньому порядку, посилаючись на пункт 6.2. договорів. У цьому документі сказано, що «договір може бути розірваний Організатором в односторонньому порядку в разі закриття маршруту рішенням виконавчого комітету міської ради, про що Організатор письмово попереджує Перевізника не пізніше ніж за 90 (дев’яносто) календарних днів до дати розірвання Договору. Перевізник вважається повідомленим з дня отримання листа (інформування Перевізника)».

За словами начальника управління, попередньо планується скоротити кількість автобусів, які щодня виходять на лінію, з 320 (з них 110 середньої місткості – понад 35 пасажирів та 210 малої місткості – менше 22 пасажирів) до 250, шляхом збільшення пасажиромісткості рухомого складу. Існуючі 14 дачних маршрутів змінювати рух не будуть. На сьогодні рухомий склад на міських маршрутах застарілий, тому потребує оновлення.

Після обговорення Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що нова транспортна мережа міста була розроблена разом з громадськістю. Головне є те, що рухомий склад буде оновлено, а це значить що місто вийде на новий сучасний рівень надання транспортних послуг.

— Ніхто не має на меті перерозподілу ринку транспортних перевезень. Наш обов’язок — впливати на якість рухомого складу. Ми не діємо в інтересах будь-якого перевізника. Мета проведення конкурсу – дати поштовх до чогось нового та кращого, — сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова також звернувся до всіх перевізників з проханням про толерантне ставлення водіїв автобусів до всіх пільговиків, особливо учасників АТО, а також щодо дотримання водіями графіку у вечірній час.

МЕРЕЖА

міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові

з/п
Номер

маршруту
Назва автобусного маршруту
1 1 «вул. Захисників України – Дачі (Ст. Білоус)»
2 2 «Дитячий світ – Дачі (Рівнопілля)»
3 2-а «Залізничний вокзал – Психоневрологічна лікарня»
4 3 «Епіцентр – Дачі (Киїнка)»
5 5 «Дитячий світ – Дачі (Новий Білоус)»
6 7 «вул. Єськова – міст р. Десна»
7 8 «Залізничний вокзал – вул. Захисників України»
8 11 «Залізничний вокзал – вул. Пухова»
9 12 «Залізничний вокзал – вул. Захисників України»
10 14 «Залізничний вокзал – Яцево»
11 15 «Забарівка – вул. Савчука»
12 16 «Залізничний вокзал – Дачі (Улянівка)»
13 17 «КСК – Дачі (Новоселівка)»
14 18 «Дитячий світ – Дачі (Рудка)»
15 20 «Залізничний вокзал – вул. Незалежності»
16 21 «вул. Захисників України – Вул. Незалежності»
17 22 «вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)»
18 22-а «вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля) (через вул. Кільцеву)»
19 23 «Залізничний вокзал – вул. Незалежності»
20 24 «Залізничний вокзал – Півці»
21 24-а «Залізничний вокзал – вул. Захисників України (через Півці)»
22 25 «вул. Захисників України — Хімволокно»
23 26 «вул. Волковича – Яцево»
24 27 «Олександрівка – Лікеро-горілчаний завод»
25 29 «ЗАЗ – Подусівка»
26 30 «ЗАЗ – Пивзавод (кільцевий)»
27 33 «Річковий порт – Епіцентр»
28 35 «ЗАЗ – КСК»
29 36 «Епіцентр» – Дачі (Жавинка)»
30 37 «Залізничний вокзал  – вул. Єськова»
31 39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська»
32 42 «Протитуберкульозний диспансер — вул. Захисників України»
33 43 «Залізничний вокзал – Олександрівка»
34 44 «Епіцентр» – Зарічне»
35 46 «вул. Захисників України – Дачі (Березанка)»
36 47 «Хімволокно – Дачі (Якубівка)»

Читайте на тему: У Чернігівській міській раді презентували нову транспортну мережу міста 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/