Боєприпаси з АТО та канал збуту виявила СБУ на Чернігівщині

На Чернігівщині Служба безпеки України спільно з міліцією затримала місцевого мешканця, який намагався налагодити канал збуту боєприпасів, завезених з району проведення антитерористичної операції.

Про це редакцію повідомили в прес-службі СБУ в Чернігівській області.

Зловмисника затримано під час чергового збуту трьох гранат РГД та Ф-1, набоїв калібру 7,62 мм та двох тротилових брусків загальною вагою 800 г з електродетонаторами. Товар був оцінений «реалізатором» у 12 700 грн.

Зброя (1)

1Під час обшуку у затриманого вилучено гранату РГД-5, запали, електродетонатор, набої калібру 5,45 мм та 7,62 мм, три вибухові пакети, потужні спеціалізовані димові пристрої.

Зброя  (2)

Зброя  (3)За матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Зброя (2)

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не пропустіть наш цікавий канал у Telegram: оперативно - корисна інформація, новинки

Читати в Telegram

Что будем искать? Например,знайти тут

Мы в социальных сетях