Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Звістка про поділ області на чотири райони збурила громадськість

Звістка про поділ області на чотири райони збурила громадськість


Створення Менського району додатково на Чернігівщині підтримують представники громадських організацій і партій. 

Новина про поділ території області на чотири райони, яку донесли місцеві активісти, збурила місцеву громаду.

Як повідомила депутат Менської міської ради Оксана Булавка, з ініціативи активістів почали збирати підписи щодо необхідності створення Менського району. Всього було зібрано понад 11 тисяч підписів на підтримку цієї ініціативи.

Адже Мена є найбільш прийнятним центром ще одного району на Чернігівщині. Тут вже сконцентровано найбільшу кількість реформованих правоохоронних органів й органів виконавчої влади: міжрайонна податкова служба, міжрайонна поліція, міжрайонна прокуратура, фонд соцстраху, один із чотирьох в області територіальних сервісних центрів МВС тощо.

Крім того, одним з важливих пріоритетів міста варто вважати автомобільне і залізничне сполучення. До Мени зручно доїхати з Корюківки, Сосниці, Коропа, Сновська та інших населених пунктів.

«Підписні листи ми передали вчора до уряду, комітету Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування, а також народним депутатам Борису Приходьку, Сергію Шахову, Петру Порошенку, Олександру Сові і Максиму Саврасову. Сподіваємося, що влада почує голос громади», — зазначила Оксана Булавка.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України затвердив порядок адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня і подав до Верховної Ради України проект постанови, згідно з яким у Чернігівській області створюються чотири райони: Прилуцький (центром – м. Прилуки), Ніжинський (центр – Ніжин), Північний (центр – Новгород-Сіверський) та Чернігівський (центр – Чернігів).

Однією найактивнішою партійною організацією щодо відстоювання окремих позицій щодо такого «районування» є Чернігівська обласна організація «Нашого краю». Саме вона відстоювала створення на території області 5-6 районів, однак ці пропозиції не були враховані. У травні фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді ініціювала звернення до центральних органів влади щодо збільшення районів у регіоні, однак це звернення депутати інших фракцій не підтримали.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/