Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Звільнена через конфлікт Ніна Лемеш пішла на підвищення

Звільнена через конфлікт Ніна Лемеш пішла на підвищення


Ніну Лемеш призначили заступницею Міністра молоді та спорту. Про це сьогодні, 8 квітня, під час засідання Кабміну сказав Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, повідомляє Суспільне Чернігів.

Електронну декларацію кандидата на цю посаду Ніна Лемеш подала 13 березня.

Нагадаємо, до призначення на посаду з 2015 по 2020 рр. Ніна Лемеш очолювала департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

3 березня написала заяву на звільнення з посади директорки департаменту.

Цьому передував конфлікт з керівництвом Чернігівської ОДА.

12 лютого у коментарі Суспільному Ніна Лемеш розповіла, писати заяву на звільнення їй сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

Причиною звільнення назвав нецільове використання грошей, зокрема, при підготовці проектно-кошторисної документації на ремонт Молодіжного центру.

Нагадаємо, його не змогли розпочати, бо в документах замість слова «реставрація» стояло «реконструкція». Вдруге, того ж дня, розповіла Ніна Лемеш, її змушував звільнитися вже заступник голови ОДА Андрій Подорван.

24 лютого голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким діючий департамент сім’ї, молоді і спорту приєднали до департаменту культури і туризму.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/