Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Загиблий Ігор Матьков із Чернігівщини марив небом з дитинства

Загиблий Ігор Матьков із Чернігівщини марив небом з дитинства


Бортпровідник рейсу PS752 34-річний Ігор Матьков хвилювався перед перельотом до іранської столиці – його напрямок польоту змінили раптово. Про це розповіла ТСН колишня цивільна дружина Ігоря Крістіна Александрович.

Із Матьковим вони залишились у дружніх стосунках. Востаннє бачились за кілька днів до фатального рейсу – 5 січня.

«Ми в неділю 5 січня з ним бачилися. Незважаючи на те, що ми більше року, як розійшлися, він хотів з моїм сином піти погуляти: піти на каток або з'їсти піцу. Але в цей день не вийшло так, щоб Альоша з ним пішов погуляв. І ми з ним зустрілися в кафе — він привіз мені індійські солодощі з Делі, з рейсу, я йому теж подаруночок до Нового року подарувала, і ми дуже багато розмовляли. Ми говорили більше двох годин. І він говорив тоді про цей рейс. Каже — „уявляєш, у мене стояв рейс Барселона. Мені її ось зняли і замість Барселони поставили Тегеран. А там таке коїться! Там ракети вже наведені“. І він так все це емоційно розповідав! Каже, «ну якось мені навіть летіти ось тривожно». Я говорила: „так, ладно. Ти себе накручуєш! Ви ж літаєте там, туди-сюди“. І ми так добре з ним поспілкувалися в неділю», — розповідає Крістіна.

«Вони йдуть в небо». Опубліковано фото членів екіпажу, які загинули в авіакатастрофі під Тегераном

Телефонував Ігор Крістіні і напередодні вильоту. Жінка розповідає, що рейс до Тегерану вважається серед екіпажів дуже важким – виконується серед ночі і проміжок відпочинку у іранській столиці досить короткий. Ігор відчутно хвилювався перед роботою.

«Вчора перед рейсом ввечері він подзвонив. Він завжди дзвонив, коли його щось хвилює. Він подзвонив спочатку моєму синові, поговорив з ним, і потім передзвонив мені», — каже жінка.

Александрова розповіла, що Ігор «жив у небі» і дуже мріяв стати пілотом. Він проходив курси, тренувався, отримав ліцензію і чекав, що його запросять на цю роботу. Навіть познайомились Крістіна та Ігор на борту літака, на якому Матьков працював – йому тоді було 24 роки.

Про дитячу мрію, яка ось-ось повинна була здійснитися, розповідає і Ольга Матькова — мати Ігоря Матькова.

— З юнацтва мріяв бути пілотом і робив усе, щоб ним стати, — так про свого сина згадує Ольга Матькова — матір Ігоря Матькова. Старший бортпровідник рейсу МАУ - один із 11 українців, які загинули в авіакатастрофі під Тегераном. Йому було 34 роки. Родом з Козельця. Сьогодні у батьків Ігоря ескпертна служба брала зразки ДНК, щоб встановити особу їх сина. Коли його останки повернуть в Україну та поховають, каже Ольга Матькова, родичам загиблих ніхто не каже. Далі у відеосюжеті UAЧернігів:


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/