Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За зайняття цінних земель суд притягнув фермера до відповідальності

За зайняття цінних земель суд притягнув фермера до відповідальності


Прокурори підтримали обвинувачення у справі про самовільне зайняття майже 46 га особливо цінних земель.

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області.

Суд засудив місцевого жителя за самовільне зайняття земельних ділянок особливо цінних земель (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Встановлено, що обвинувачений був відповідальним за оброблення земель фермерського господарства. Упродовж 2019 року за його вказівкою підпорядковані працівники здійснювали вирощування сільськогосподарських культур на земельних ділянках історико-культурного призначення площею майже 46 га.

У ході судового розгляду обвинувачений визнав свою винуватість у повному обсязі. Збитки на суму майже 300 тис. грн відшкодовані на користь територіальної громади шляхом перерахунку коштів, які отримані внаслідок реалізації незаконно вирощеного врожаю на підставі ухвали слідчого судді, постановленої за клопотанням органу досудового розслідування.

Камера зі спалахом у Twitter Twemoji 12.1.5Вказані землі розташовані в межах пам’яток археології місцевого значення поселення «Курганки» та «ВИГОРИ», а також пам’яток археології місцевого значення поселення «Зайці-1» та «Зайці-2».


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/