Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За відставку Генпрокурора вже формується коаліція із «Слуг народу»

За відставку Генпрокурора вже формується коаліція із «Слуг народу»


Генеральний прокурор Руслан Рябошапка не з’явився до Комітету Верховної Ради з антикорупційної політики, куди його запросили депутати для надання пояснень.

Ініціатором запрошення є народний депутат від «Слуги народу» Антон Поляков, до якого звернулися представники Всеукраїнського Об’єднання Добровольців.

Мова йде про справу Брокбізнесбанку і посадовців, яких прокуратура обвинувачує в заволодінні більше 2 мільярдів коштів «Аграрного фонду». У справі головним обвинувачуваним є народний депутат Борис Приходько. Дана справа передана до суду. Але, через статус обвинуваченого розгляд справи відкладений на невизначений термін.

В той же час, у Генерального прокурора на підписі лежить подання на зняття депутатської недоторканості з Бориса Приходька, що дозволить розблокувати судовий розгляд справи по суті. Та з не відомих причин Руслан Рябошапка подання не підписує і не вносить до Верховної Ради. Саме через таку бездіяльність генпрокурора депутати викликали його на засідання комітету, аби дізнатися, що йому заважає підписати подання.

Народний депутат Антон Поляков після засідання комітету в коментарі журналістам заявив:

«Особисто мене така позиція генерального прокурора обурює і викликає сумніви його незаангажованості. Я особисто з ним спілкувався на фракції і задавав дане питання. Жодних пояснень він так і не надав. З того моменту вже минуло два тижні і подання досі не підписане. Як можна пояснити таку позицію прокурора, який на всю країну обіцяв гучні посадки і кров? Хотіли сьогодні задати всі ці питання. Навіть розраховували побачити підписане подання на зняття недоторканості з ТОП корупціонера Бориса Приходька. Але, Руслан Рябошапка до Комітету не з’явився, чим викликав ще більше запитань. Буду пропонувати йому провести особисту зустріч. Якщо і це не подіє, вимагатимемо зустрічі з Президентом для обговорення питання відставки Руслана Рябошапки».

Окрім цього у вечірній програмі на одному з телеканалів Антон Поляков заявив, що після вчорашніх подій за відставку Рябошапки вже є 30 депутатів. Якщо генеральний прокурор демонструватиме і надалі свою бездіяльність, то не виключено, що отримає недовіру вже найближчим часом.

З перших вуст:

«Слуги народу» обурені бездіяльністю генпрокурора у справі Брокбізнесбанка

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка не з’явився до Комітету Верховної Ради з антикорупційної політики, куди його запросили депутати для надання пояснень

Опубліковано Суспільний кореспондент Четвер, 17 жовтня 2019 р.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/