Пятница, 23 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За реалізацію наркотиків чоловіка засуджено до 6 років неволі

За реалізацію наркотиків чоловіка засуджено до 6 років неволі


Жителя Борзнянського району засуджено за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, повідомляють у прокуратурі Чернігівської області.

Прокурорами доведено в суді винуватість 43-річного чоловіка у вчиненні злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України). Вироком суду його засуджено до 6 років позбавлення волі.

Встановлено, що обвинувачений займався збутом наркотичного засобу – канабісу на території Борзнянського району. Правоохоронцями було задокументовано декілька фактів продажу наркотику громадянам. Залишки канабісу вагою майже 200 г, які чоловік зберігав з метою збуту, вилучено у ході проведення обшуку за місцем його проживання.

Нагадаємо, у 2019 році обвинувачений був засуджений лише за один злочин (за ч. 2 ст. 309 КК України), за інший (ч. 2 ст. 307 КК України) – виправданий судом у зв’язку з недоведеністю в його діях складу кримінального правопорушення.

За апеляційною скаргою прокурора вирок скасовано Чернігівським апеляційним судом, а справу направлено на новий судовий розгляд.

Завдяки принциповій обвинувальній позиції прокурора, за результатами повторного розгляду особу засуджено за усіма інкримінованими статтями Кримінального кодексу України.

Наразі вирок законної сили не набрав.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/