Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Вийшов у світ новий випуск газети «Світ-інфо»

Вийшов у світ новий випуск газети «Світ-інфо»


Про суспільний невроз, пристрасті по землі і таємниці історії — у новому 164-му номері Чернігівської обласної газети «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко.

Газета в публікації редактора «Суспільний невроз» аналізує таке тривожне явище, як «зашкалювання» емоцій і падіння рівня пристойності в суспільних дискусіях.

В статті «Землю — селянам» йдеться про те, що за великим резонансом дискусій щодо ринку землі якось непомітно пройшло ухвалення парламентом винятково важливого закону — про повернення земель сіл у власність самих селян, тобто сільських громад.

Історична тема традиційно займає вагоме місце в газеті. Про це публікації «Золото кайзера на службі Владіміра Лєніна», «30 років падіння комунізму в Європі». Як завжди, розміщено кілька сторінок «Світ історії Чернігівщини».

У номері також — панорама подій в області, Україні і світі, літературно-мистецька, спортивна мозаїка, кримінальна хроніка.

На сайті газети розміщені всі її номери за більш як 7 з половиною років виходу.

Газету можна почитати і в електронному форматі тут: «Світ-інфо»,№164.

Триває передплата на газету «Світ-інфо» на 2020 рік. Її ведуть всі поштові відділення і листоноші області.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/