Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Витрати по вагітності та пологах в Чернігівській області — 50,8 млн грн

Витрати по вагітності та пологах в Чернігівській області — 50,8 млн грн


Допомогу по вагітності та пологах за 9 місяців 2019 року отримали 2 096 жінок Чернігівщини, які працюють.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що витрати по вагітності та пологах, станом на 1 жовтня 2019 року по Чернігівській області, склали 50,8 млн грн, що на 4,1 млн грн більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Допомогу по вагітності та пологах отримали 2 096 застрахованих осіб.

Допомога по вагітності та пологах надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період непрацездатності по причині вагітності та пологів у розмірі 100% середньої заробітної плати і не залежить від страхового стажу.

Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Фінансування допомоги здійснюється за 126 календарних днів, а для осіб I — III категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 180 днів.

Олена Метлицька,

заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/