Пятница, 18 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Уникнути відповідальності за продаж алкоголю не вдалося

Уникнути відповідальності за продаж алкоголю не вдалося


Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив обґрунтованість вимог ювенальних прокурорів.

Шостий апеляційний адміністративний суд 18.05.2020 залишив без задоволення скаргу виконавчого комітету однієї з міських рад області на рішення Чернігівського окружного адмінсуду, підтвердивши обґрунтованість вимог ювенальних прокурорів.

У прокуратурі Чернігівської області нагадали, що Чернігівський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет однієї з міських рад області повідомити Головне управління ДПС у Чернігівській області про факти притягнення до адмінвідповідальності сімох суб’єктів господарювання з направленням відповідних копій матеріалів адміністративних справ.

Прокурорами доведено, що адмінкомісіями, що діють при органах місцевого самоврядування, не було повідомлено податковий орган про притягнення до адміністративної відповідальності суб’єктів господарювання, які реалізовували неповнолітнім алкогольні напої, пиво та цигарки (ч. 2 ст. 156 КУпАП).

У зв’язку із чим підприємці, які порушили закон, могли уникнути відповідальності, а саме застосування фінансових санкцій у виді штрафу та ануляції відповідної ліцензії.

Наразі рішення суду набрало законної сили.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/