Пятница, 14 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Україна запропонувала нові ділянки для розведення військ на Донбасі

Україна запропонувала нові ділянки для розведення військ на Донбасі


Під час засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі українська сторона внесла пропозиції щодо розведення сил та засобів на окремих додаткових трьох пунктах, визначених Генштабом ЗСУ.

Про це повідомила прес-секретарка Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

—На продовження реалізації домовленостей лідерів країн Нормандської четвірки, в безпековий підгрупі українська сторона надала свої пропозиції щодо розведення сил та засобів на наступних додаткових трьох ділянках, які було визначено Генеральним Штабом Збройних Сил України, — написала Дарка Оліфер.

За її словами, під час засідання підгрупи з безпеки, українська сторона проінформувала про плани заходів з гуманітарного розповсюдження на Донбасі.

Як повідомили деякі джерела, українська сторона наполягає на розведенні в районі залізничного мосту в Станиці Луганська, поблизу Авдіївки, Новоселиці Другої та в районі пункту пропуску Гнутово.

З іншої сторони, Росія наполягає на розведенні в районі населених пунктів Щастя, Веселогорівка, Розкладка, Гнутово і Широкіно, а також поблизу Авдіївки.

Представницька група «ДНР» на переговорах Наталія Ніконорова заявила, що на даний момент у роботі дев'ять можливих локацій, по три варіанти від України, «ДНР» та «ЛНР». Із них будуть визначені й узгоджені три пункти.

16 січня в Мінську пройшла перша зустріч тристоронньої контактної групи в 2020 році. На цьому засіданні, зокрема, вперше прийняла участь нова спецпредставниця голови ОБСЄ Хайді Грау, яка змінила на цьому посту Мартіна Сайдіка.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/