Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Україна та Азербайджан — крок для конструктивного співробітництва

Україна та Азербайджан — крок для конструктивного співробітництва


Нещодавно голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко на запрошення Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» та Громадської організації на підтримку економічних ініціатив Азербайджанської Республіки перебував у Баку із дружнім діловим візитом.

29 листопада Чернігівщину з робочою поїздкою відвідав голова Міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмар Мамедов, аби більш детально обговорити подальші кроки та перспективні напрями для поглиблення двостороннього діалогу.

Як відзначив Ігор Вдовенко, за підсумками проведення зустрічі розширення спектру партнерських відносин, втілення у життя взаємовигідних інвестиційних, культурних, освітніх та бізнес-проектів – це те, у чому зацікавлені та над чим готові працювати надалі як представники Придесення, так і азербайджанської сторони.

Тож Ігор Вдовенко та Ельмар Мамедов домовились продовжити напрацювання конкретних пропозицій та ідей для конструктивного співробітництва.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/