Вторник, 4 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Німеччині нагородили художника з України Генрі Ягодкіна

У Німеччині нагородили художника з України Генрі Ягодкіна


За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзюба), щойно почесний диплом у Німеччині – за визначні досягнення в образотворчому мистецтві – отримав дуже відомий український художник із Києва Генрі Ягодкін.

Його нагородило міжнародне товариство з Німеччини «Кольори мистецтва» («Farben der Kunst»), котре нині об’єднує знаних письменників, художників і акторів.

До речі, це – вже другий такий почесний диплом, яким нагороджений українець. Адже, яквідомо, диплом № 1 одержав художник, письменник та перекладач із Прикарпаття Ярослав Савчин.

Генрі Ягодкін – заслужений художник України. Значний резонанс має цикл його прекрасних картин, присвячених життю та діяльності видатного українця Григорія Сковороди. Персональна виставка його робіт із великим успіхом відбулася і в Чернігові. Генрі Миколайович – лауреат Міжнародної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень».

А днями його нагороджено ще однією також престижною відзнакою – Міжнародною літературною премією імені Миколи Гоголя «Тріумф». Таким чином, відбувся подвійний тріумф українського митця!

Від усієї душі вітаємо талановитого митця, який достойно представляє Україну в світі! Всі його роботи – вишукані, оригінальні, по-філософському глибокі та проникливі, сповнені великою любов’ю до людей.

Зичимо Вам, дорогий Майстре, міцного здоров’я, добра та натхнення, нових чудових картин!

Генріх Дік (Heinrich Dick),

голова товариства «Кольори мистецтва»,

Німеччина


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/