Суббота, 28 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові та області стали менше купляти нові автомобілі

У Чернігові та області стали менше купляти нові автомобілі


У квітні у Чернігові та області зареєстрували 55 нових автомобілів. Це на 34% менше ніж в аналогічний період минулого року.

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $1,3 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Найпопулярнішими марками були Renault і ВАЗ, яких зареєстрували по 7 авто. Також попитом користувалися Toyota і Kia, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестселерами у Чернігові стали Kia Sportage і Chevrolet Niva. Крім нього були популярними Renault Sandero і ВАЗ 2121.

Серед зареєстрованих авто 20% – машини з дизельними моторами, а середній об’єм двигуна становив 1,8 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у квітні в Україні зареєстрували майже 3,7 тис нових автомобілів на суму $120 млн. Це на 46% менше ніж в аналогічний період минулого року. Рекордсменом по падінню продажів стало Закарпаття. Там кількість реєстрацій нових автомобілів впала на 78%. Найменше карантин зачепив Волинь, де падіння продажів склало 13%.

Нагадаємо, у першому кварталі 2020 року в Чернігові та області придбали 300 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $27 тис.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/