Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові прийняли рішення про демонтаж гральних закладів

У Чернігові прийняли рішення про демонтаж гральних закладів


Рішення про демонтаж рекламних конструкцій та вивісок розповсюджувачів лотерей, за якими насправді знаходяться гральні заклади, виконком Чернігівської міської ради прийняв сьогодні вранці.

До демонтажу комунальні підприємства мають приступити негайно. У переліку — 33 адреси.

— Кабінет міністрів України зобов’язав Міністерство внутрішніх справ демонтувати, закрити, припинити діяльність гральних автоматів, які працюють під виглядом державних лотерей по всій країні. Ми з цим намагалися боротися в Чернігові протягом кількох років. Публічно міський голова неодноразово наголошував: усі знають, що є ці незаконні гральні автомати під виглядом лотерей, які працюють цілодобово, які займають у центральній частині міста великі площі, хоча для продажу лотерейних квитків досить і трьох квадратних метрів. І ми намагалися через Правила благоустрою заборонити їм знаходитися у якомусь радіусі біля шкіл та навчальних закладів, боролися з їх незаконними вивісками на фасадах. Але зрозуміло, що в місцевого самоврядування повноваження і можливості в цьому плані досить обмежені без сприяння державної влади. І ось ми побачили, як це, в принципі, можна робити в країні при наявності політичної волі, — представив це питання на засіданні виконкому заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

За інформацією Чернігівської міської ради


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/