Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Бахмацькому районі виявлено безхазяйну нафтову свердловину

У Бахмацькому районі виявлено безхазяйну нафтову свердловину


9 квітня 2020 року в ході обстеження території біля с. Варварівка Бахмацького району державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища була виявлена безхазяйна нафтова свердловина.

Встановлено, що доступ до нафтової свердловини вільний, свердловина у промислових масштабах не використовується, техніка та охорона відсутні.  Свердловина обладнана гнучким шлангом, через який проводиться несанкціонований відбір нафти в існуючу підземну ємність. Користування ділянкою надр здійснюється без спеціального дозволу.

Як повідомили в Державній екологічній інспекції у Чернігівській області, за фактом самовільного використання надр проведено розрахунок збитків на суму 1240832, 04 грн. Відповідні матеріали направлено до Бахмацького відділу поліції.

Проводиться збір матеріалів по факту забруднення земельних ресурсів в результаті витоку нафти на поверхню земельної ділянки та буде проведено розрахунок збитків за забруднення земельних ресурсів.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/