Вторник, 4 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Соціальні стандарти у наступному році зростуть мінімально

Соціальні стандарти у наступному році зростуть мінімально


У Державному бюджеті – 2020 соціальні стандарти зросли мінімально, — депутатка Чернігівської обласної ради.

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік. Але виявилося, що головний кошторис країни буде у більшості своїй лише віддавати накопичені за попередні роки борги міжнародним кредиторам, а не стимулювати розвиток економіки.

За словами депутатки Чернігівської обласної ради Ольги Чередник, показники держбюджету мало чим відрізняються від бюджету уряду Гройсмана на нинішній 2019 рік.

«Соціальні стандарти зросли мінімально або ж не зросли загалом», — констатувала вона.

Так, мінімальна зарплата наступного року зросте з 4173 грн до лише 4723, прожитковий мінімум так і залишиться на початок року 2123 грн. Мінімальна пенсія у 2020 році зросте з 1638 до 1769 гривень, але весняного підвищення не буде – підвищать з 1 липня до 1712 грн та з 1 грудня – до 1769 грн.

«За прогнозованої у держбюджет інфляції 6,4%, таке підвищення виглядає достатньо мізерним», — зазначила Ольга Чередник.

Депутатка нагадала новій владі, що їх обрали у тому числі і за обіцянку завершити епоху бідності. Але держбюджет-2020 лише зацементував цю бідність.

«Заплановане зростання економіки на 3,7% не дає навіть надії на зростання доходів громадян у найближчій та середньостроковій перспективі», — пояснила депутатка Чернігівської обласної ради Ольга Чередник.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/