Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Смачний і ароматний північний населений пункт — Корюківка

Смачний і ароматний північний населений пункт — Корюківка


Корюківка вже неодноразово вражала цікавими молодіжними акціями й екологічними проектами. Та таким смачним і ароматним північний населений пункт ще ніхто не бачив. Господині з Корюківщини створили ціле пряникове містечко і з радістю презентували всім охочим в історичному музеї. 

м. Корюківка. Міська рада від кулінарної майстрині Лілії Голуб

Дванадцять майстринь із Корюківки та Наумівки представили свої композиції вулиць міста з автомобілями, деревами і ялинками, центральною та фабричною площами.

«Ініціаторами виставки стали працівники музею. Ми охоче підтримали. І, здається, у нас вийшло, – говорить Лілія Голуб. – Я «збудувала» з пряників міську раду – серце Корюківської ОТГ. Це єдина будівля у місті з колонами, тому експериментувати було неабияк цікаво. Три дні витратила, починаючи від моменту замішування тіста і до складання та оформлення. Для кожної із нас це було хвилююче. Але відгуки якнайкращі. Тому такі виставки проводитимемо щорічно, і наступного року обов’язково почнемо заздалегідь. Бо цього разу часу не надто багато було. Я б зробила масштабування і креслення кожної будівлі, роздавши точні розміри майстриням. Так ми матимемо більш точний і співрозмірний вигляд пряникового містечка».

Серед їстівних об’єктів експозиції – будівля міської ради, райдержадміністрації, податкової інспекції, офіс КФТП, міський будинок культури, будинок культури КФТП, центр зайнятості, адмінприміщення лісгоспу, будівлі закладів освіти: гімназії, ЗОШ №4, дитсадки «Веселка» й «Дельфін» та інші. Ще ніколи вони не виглядали так смачно.

Презентаційна виставка діятиме під час всіх новорічно-різдвяних свят. А охочі поласувати якою-небудь адміністративною будівлею матимуть можливість придбати її. Це справді видовищне і дуже апетитне дійство. 

Сніжана Божок


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/