Четверг, 22 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ще один вірш Тараса Шевченка став піснею

Ще один вірш Тараса Шевченка став піснею


Лауреат міжнародного конкурсу Роман Смоляр (бас) з Національної філармонії України (Київ) написав музику до кількох поетичних творів класиків української літератури. 

Спільно з заслуженою артисткою України Єлізаветою Ліпітюк (cопрано) та квартетом гітаристів «Київ» Національної філармонії України (керівник — заслужений артист України Володимир Шаруєв), артисти представили чернігівцям чудовий концерт.

 

Концерт з програмою «Акустичний рок, балади, ліричні пісні» був представлений артистами на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Як розповів автор проекту музичних абонементів, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта, для глядачів, які добре знайомі з творчістю квартету гітаристів «Київ», цікаво було почути їхній виступ в поєднанні з  вокальним дуетом  Єлізавети Ліпітюк та Романа Смоляра.

Квартет втретє демонстрував свою віртуозність на головній концертній сцені Чернігівщини. А пані Єлізавета — вдруге. Два роки тому вона дебютувала перед чернігівськими меломанами в програмі, де виконувала партії з відомих американських мюзиклів та спірічуелс.  Що ж стосується Романа Столяра, то для нього виступ в Чернігівському філармонійному центрі став першим і по-справжньому особливим. Адже музика до творів, що виконувалися дуетом під акомпанемент квартету гітаристів «Київ», була написана саме паном Романом.

Під час концерту прозвучали твори на слова Івана Франка, Лесі Українки, Василя Стуса, Василя Симоненка, Тараса Шевченка, Павла Тичини, Бориса Олійника та Максима Рильського.

Кожний виступ артистів супроводжувався бурхливими оплесками. Висока культура, віртуозність і невимовна легкість, з якою вони виконували найскладніші твори, зачаровували глядачів.

Ще нові музичні твори у виконанні дуету та квартету:

Василь Симоненко «Ти знаєш, що ти людина»:

Квартет «Київ». Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм:

Квартет гітаристів «КИЇВ» — у Чернігові

Квартет «Київ». Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм

Опубліковано Суспільний кореспондент Субота, 22 лютого 2020 р.

Микола Вінграновський: «Ти прилинь, прилинь, моя прилинонько»:

Роман Смоляр із Києва виступає у Чернігові

Ти прилинь, прилинь, моя прилинонько. Слова Миколи Вінграновського. Музика Романа Смоляра

Опубліковано Суспільний кореспондент Неділя, 23 лютого 2020 р.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/