Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Рослини, які дозволяють позбавитися комарів і мошок

Рослини, які дозволяють позбавитися комарів і мошок


Які рослини здатні відлякувати комарів і мошок на дачі. Про це розповідає автор книжкових бестселерів про джерела здоров’я «Зело таємниче», «Златоцвіт» і «Скарбниця молодечої сили» Іван Просяник із Чернігівщини.

Існують рослини, які здатні з легкістю відлякувати комарів і мошок на дачній ділянці, де можна спокійно провести час з улюбленими і дорогими серцю людьми. Рослини та кущі можна не тільки посадити, а й поставити в воду, заварити і розпорошити там, де дратують сильно комахи.

Часто в заміських будинках на дачних ділянках заселяється велика кількість різних комах. Настрій у людей, які приїхали відпочити або попрацювати на своїй ділянці — погіршується.

Для боротьби з надокучливими комахами застосовують хімічні препарати, але часом, через присутність дітей, вони можуть сильно нашкодити, викликати головний біль, негативно вплинути на настрій.

«Застосування рослин для боротьби з надокучливими комахами, один з найдавніших способів позбавлення від них», — вважає травознай Іван Просяник.

Рослини-репеленти, виділяють стійкі компоненти, завдяки запаху, з легкістю відлякують комарів, мух та інших комах. Токсичні трави здатні негативно впливати на комарів, мошок, при цьому відлякують їх і не підпускають до людей…

Лимонне сорго

Ця багаторічна рослина здатна негативно вплинути на комах, відлякувати їх і перешкоджати появі. Лимонне сорго корисне для людини, допомагає при сильних головних болях, нормалізує тиск, покращує настрій. М'якоть застосовують як харчову приправу, ефективний засіб в косметології, а також додають, як приправу під час приготування різних страв.

Щоб комахи не докучали на дачній ділянці, знавець трав радить висаджувати рослину недалеко від вхідних дверей. Можна застосовувати злегка підсушену траву, вона також ефективно бореться з надокучливими комахами.

Базилік

Аромат цієї рослини негативно впливає на мошку, комарів. Вони не люблять його, тому рідко з'являються на ділянці, де росте базилік. Рослина однорічна, часто є прикрасою на дачних ділянках. За допомогою його аромату, можна з легкістю позбутися від набридливої мошки. Базилік має пряний запах, часто нагадує запашний перець. Ділянка, на якій росте ця трава, буде добре захищена від комарів.

Розмарин

Застосовують цю рослину для зміцнення здоров'я. Чагарник можна посадити біля альтанки. Позитивно впливає на настрій, негативно впливає на мошку, мух і комарів. Якщо посадити розмарин біля альтанки, можна сміливо в оточенні друзів збиратися пізніми літніми теплими вечорами. Масло розмарину допомагає при сильному свербінні, при сильних опіках і почервонінні.

Бадилля томатів

Комарі не люблять запаху помідорів, тому травознай радить не тільки прикрашати ділянку цією рослиною, але і збирати листя, заварювати їх і обприскувати місцевість. Браковані саджанці можна посадити недалеко від альтанки. Це допоможе уникнути укусу комах.

Бузина

Цю рослину не любить мошка та інші комахи, вони тримаються від неї як надалі. Тому фахівець радить посадити її на своїй дачній ділянці, щоб позбутися шкідників. Також відмінна ця рослина і проти миші. Якщо покласти засушену рослину в будинку, де знаходяться миші, експерт запевняє, що гризуни більше не з'являться в будинку. Аромат цієї рослини відлякує шкідників і змусить їх на тривалий час не відвідувати дачну ділянку.

Гвоздика

Ще з давніх часів аромат цієї рослини застосовувався для виготовлення мазей від комарів. Можна посадити рослину на дачній ділянці, щоб мошка і комарі не турбували під час вечірніх прогулянок. Ефірну олію можна нанести на зап'ясті і відправитися на свою ділянку не боячись набридливих комах.

Герань

Невибаглива рослина, яку багато людей вирощують на своїх ділянках. Запах її сильно відлякує комах, тому можна посадити недалеко від будинку або альтанки.

М'ята

Допомагає не тільки від комарів, мух і мошок, але і від мурашок. Рослина негативно впливає на нервову систему багатьох комах, тому травознай радить вирощувати її не тільки на городі, а й біля будинку. Додавання даної трави в чай, допомагає наситити організм корисними речовинами.

Лаванда

Рослина з маленькими квітами з ніжним ароматом допомагає відлякувати міль, комарів, мошку. Можна виростити на дачній ділянці, а засушену — підвісити біля альтанки. Рослини також можна висаджувати в ємностях і прикрашати підвіконня.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/