Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Реалізація споживчих товарів на Чернігівщині збільшилась

Реалізація споживчих товарів на Чернігівщині збільшилась


У 2019 р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) Чернігівщини реалізували населенню споживчих товарів на 13 млрд грн, що на 5% більше порівняно з обсягами 2018 р. При цьому, продаж непродовольчих товарів зріс на 7%, продовольчих – на 3%.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Товарів від українського виробника було реалізовано 61% від роздрібного товарообороту.

На продукти харчування (без алкогольних напоїв та виробів тютюнових) припадало 39% роздрібного продажу. Більше, ніж у 2018 р., було продано м’ясних, рибних та молочних продуктів, яєць, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, цукрових кондитерських виробів, перероблених фруктів та овочів, цукру, борошна, круп, кави, чаю, какао та прянощів.

Серед непродовольчих товарів проти 2018 р. суттєво збільшився продаж одягу, взуття, шкіряних виробів та дорожних приналежностей, годинників та ювелірних виробів, комп’ютерів, периферійного устатковання, програмного забезпечення, спортивного, туристичного інвентаря та спорядження, санітарно-технічного, водопровідного та опалювального устатковання і приладдя, добрив й агрохімічної продукції тощо.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/