Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Про що мріє одна з наймолодших в династії військових медиків?

Про що мріє одна з наймолодших в династії військових медиків?


Військовий медик Людмила Кірієнко на початку червня цього року лише одягнула військовий однострій та одразу ж потрапила в 169 навчальний центр «Десна». У даний час вона проходить загальновійськову підготовку.

Після закінчення школи, сумніву в обранні спеціальності в неї навіть і не виникало. Маючи велику схильність до знань, дівчина закінчила з відзнакою Білоцерківський медичний коледж за спеціальністю «Медсестринство». Згодом, Людмила невеликий час працювала медичною сестрою нейрохірургічного відділення місцевої лікарні, а далі для неї розпочалися справжні армійські будні.

— В мене майже всі в родині — військові медики, зокрема, старша сестра вже близько 10 років працює у військовому шпиталі операційною медсестрою, за військовим званням вона старший сержант. Їй не раз доводилося рятувати важкопоранених бійців на Донбасі. На мою думку, військовий медик зараз найбільш необхідна професія, особливо коли триває війна на Сході України. При прийнятті рішення аби стати військовим медиком, на мене також вплинули фільми та література з воєнної тематики. Я допоки не була в районі бойових дій, хоча для себе знаю – впораюся з цими труднощами без будь-яких проблем. У мене був певний досвід, коли я працювала в лікарні. Мені інколи доводилося зупиняти кровотечу, робити внутрішньовенні уколи, накладати джгут тощо. Водночас, був випадок, коли я робила навіть серцево-легеневу реанімацію — невідкладну медичну комплексну процедуру, спрямовану на відновлення життєдіяльності організму та виведення його зі стану клінічної смерті. Я тоді практично врятувала людину від смерті, – розповіла Людмила.

Серед основних захоплень бійчині – це кіокушинкай, стиль карате, який вважається одним із найважчих і жорсткіших, так зване «карате без контакту», яким вона займається вже близько 5 років. Водночас Людмила добре малює.

— Художньому малюванню ніде не вчилася, я самоучка. Малюю переважно графічні портрети за допомогою простого олівця, хоча можу намалювати й інші речі. Проте найголовніше моє захоплення – це військова медицина. Батька в мене немає, а мати досить часто хворіє і ми з сестрою намагаємось їй завжди допомагати — ми ж військові медики, – з посмішкою ділиться враженнями дівчина.

На майбутнє Людмила планує продовжувати військову службу та підвищувати свій професійний фах. Навчатися вона бажає за спеціальністю «Фармація», адже наразі перебуває на посаді начальника аптеки механізованої бригади і ця освіта їй буде дуже доречна. У вільний від служби час Людмила вже опанувала курси лікувального масажу і також хоче розвиватися в цьому напрямку.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/