Пятница, 29 марта 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Понад 19 тис. грн збитків завдали «рибні» браконьєри

Понад 19 тис. грн збитків завдали «рибні» браконьєри


Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 29 порушень Правил рибальства зі збитками понад 19 тис. грн.

За тиждень з 30 квітня по 7 травня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 29 порушень Правил рибальства.

Складено 20 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них один на порушення з ознаками кримінального, дев’ять — за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

«Всього у порушників вилучено 85 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 29 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 960 грн. Збитки, завдані рибному господарству, склали 19 210 грн», — зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Другого травня на р. Десна біля с. Максаки Менського району Чернігівським рибоохоронним патрулем було виявлено жителя м. Борзна із забороненими знаряддями лову.

За допомогою 2 одиниць сіток правопорушник виловив 4 кг риби: плоскирка – 3 екз., по 2 екз. судака і ляща та 1 екз. синця. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 547 грн.

Шостого травня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Козелецького району р. Десна біля м. Остер викрито жителя м. Київ, який виловлював рибу за допомогою сітки зяберної (одностінної). До тенет браконьєра потрапило 7 кг риби: плітка – 14 екз., та по 5 екз. ляща і окуня. Завдано збитків у розмірі 2 125 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що 2020 року на водоймах області встановлені наступні терміни нерестової заборони на лов риби:

— з 25 березня до 24 травня (включно) — р. Дніпро від м. Лоїв до с. Нижні Жари, Республіки Білорусь, р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки;

— з 1 квітня до 9 червня (включно) — у всіх водосховищах;

— з 1 квітня до 20 травня (включно) — у всіх інших річках в кореневих водах;

— з 1 квітня до 29 червня (включно) – у придатковій системі водойм.

З 25 березня до 30 червня (включно) заборонений лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період виношування ікри, личинок і першої линьки.

Рибпатрулем розроблена інтерактивна карта місць, відкритих для любительського рибальства однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах Чернігівської області, якою можна скористатися за посиланням. Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Чернігівщини (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

За інформацією Чернігівського рибоохоронного патруля


Комментирование закрыто

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/