Суббота, 6 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поліція закликає бізнес та владу дотримуватися карантину

Поліція закликає бізнес та владу дотримуватися карантину


Поліцейські наполегливо рекомендують органам місцевого самоврядування дотримуватися законодавства в умовах карантину та регулювати свою діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Поліція розглянула рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради про відновлення роботи численних комерційних об’єктів у Чернігові.

Поліція наголошує, що стаття 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» містить вичерпний перелік повноважень органів місцевого самоврядування в умовах карантину.

Також підкреслюємо, що у Постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами) перелічені всі види закладів, установ, підприємств та організацій, які мають працювати в умовах карантину.

Органи місцевого самоврядування не уповноважені розширювати цей перелік. У тому числі, дозволяти працювати перукарням чи іншим об’єктам, не внесеним до переліку.

Чернігівська поліція наполегливо рекомендує міській владі привести рішення вказаної комісії у відповідність до законодавства.

Поліція звертається і до посадовців, і до підприємців – людські життя важливіші за прибутки. Закликаємо вас дотримуватися карантинних обмежень.

Нагадаємо, що днями спеціально створена комісія при Чернігівській міській раді рекомендувала відновити роботу закладів, до яких відносяться салони краси та перукарні, за умови дотримання всіх санітарних норм, аби не було поширення коронавірусу.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/