Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Поголів`я диких тварин відновлюють на Чернігівщині. Відео

Поголів`я диких тварин відновлюють на Чернігівщині. Відео


У державному підприємстві «Борзнянське лісове господарство» – першими в Чернігівській області — вирішили відновити поголів’я диких тварин, і, зокрема, свиней.

Адже після негативних наслідків, які завдала мисливським господарствам африканська чума свиней, їх на Чернігівщині майже не залишилося. А тому в лісовому хазяйстві започаткували відновлення поголів’я цього виду диких тварин. Для розведення завезли аж із Херсонщини вісім голів дорослих свиней, які вже дали потомство і згодом будуть випущені в угіддя.

Як розповів директор Державного підприємства «Борзнянське лісове господарство» Андрій Лашко, на території цього підприємства мешкають також інші дикі тварини, серед яких олені, лосі, косулі, зайці, єнотоподібні собаки, лисиці...

Як відомо, лосі знаходяться під державним захистом, тобто занесені до Червоної книги України, тож полювання на цих тварин суворо заборонено.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/