Пятница, 18 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Новопризначеного голову райдержадміністрації викрили у жорстокості

Новопризначеного голову райдержадміністрації викрили у жорстокості


Президент України Володимир Зеленський 25 травня 2020 року підписав розпорядження про призначення голови Городнянської районної державної адміністрації Чернігівської області. Ним став Денис Камко, який раніше працював у юридичному відділі Городнянської міськради.

Пройшло два дні і вже розгорівся навколо цієї особи серйозний скандал.

У соцмережі і, зокрема, Фейсбук розмістили знімок з особистого аккаунту Дениса Камка, де він хизується біля пораненого ним вовка. Беззахисна тварина намагається, як видно з фото, встати на лапи, але знесилена і під контролем «мисливця».

Слів у своїх коментарях до цього поста читачі не шкодують. Ще б пак! Адже вражає не тільки жорстокість і отримане задоволення посадовця від страждань тяжко пораненої тварини, а й те, що Камко розмістив своє фото... «Вконтакте» — забороненій в Україні соцмережі.

Такі факти, безумовно, перекреслюють сподівання і намагання голови Чернігівської облдержадміністрації Андрія Прокопенка показати себе як представника незаплямованої команди... Можна 100 позитивних відеосюжетів відзняти і показати, але такий ось собі ганебний факт, як сталося з підлеглим Андрія Прокопенка, нівелює весь образ позитивних представників «нової» генерації, чи правильніше буде — дегенерації.

Доповнення від 28.05.20 р.:

Андрій Прокопенко, голова Чернігівської облдержадміністрації, 27 травня офіційно представив Дениса Камка на посаді голови Городнянської райдержадміністрації. «Денис Миколайович має значний досвід роботи в органах влади Городнянського району. Бажаю Денису Миколайовичу успіхів!» – зазначив Прокопенко.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/