Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нові тарифи у цьому році запускає lifecell

Нові тарифи у цьому році запускає lifecell


Діджитал-оператор lifecell запустив два нових тарифи: «Жара GO» та «Жара GO PLUS» для абонентів, які прагнуть вдосталь гігабайтів інтернету та хвилин для розмов.

Цікавою новинкою тарифів є додаткові гігабайти за вхідні дзвінки та зменшення вартості пакету послуг на 4-тижні за здійснені вихідні дзвінки.

lifecell постійно прагне надавати зручні та актуальні послуги своїм абонентам. Для тих користувачів, які багато телефонують та цінують швидкісний мобільний інтернет, оператор запровадив нові тарифи «Жара GO» та «Жара GO PLUS». 
Пакет послуг на 4-тижні обох тарифів «Жара GO» та «Жара GO PLUS» містить:
Тариф «Жара GO» — діє на всій території України.
Тариф «Жара GO PLUS» доступний для переліку регіонів, зазначеному на сайті оператора за посиланням.
Відтепер розмовляєш більше – платиш менше. Особливістю тарифів є їхня вартість, яка може зменшуватись, якщо дзвонити більше. Так, якщо абонент здійснив 100 та більше хвилин дзвінків на будь-які мережі в Україні протягом дії 4-тижневого пакету послуг – вартість наступного пакету послуг буде гарантовано на 20 грн дешевше базової.
Також абонентам цих тарифних планів нараховується додаткові 5 ГБ інтернету за кожні 100 хвилин вхідних дзвінків від абонентів інших мереж України строком на 4 тижні. Перевірка кількості хвилин: *235#.
Нарахування знижки, отримання додаткових гігабайтів та їх використання можливе за умови сплаченого пакету послуг на 4 тижні.
Підключення на тариф доступне шляхом активації стартових пакетів «Жара GO» та «Жара GO PLUS», універсальних стартових пакетів, міграції з існуючих тарифних планів.
Більше деталей про тарифні плани на сайті lifecell за посиланням.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/