Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Невидимий батальйон» нарешті у Чернігові!

«Невидимий батальйон» нарешті у Чернігові!


Чернігівський обласний молодіжний центр спільно із ГО «Центр допомоги «Чернігів»» та ЧОМГО «Світанок» запрошують чернігівців та гостей міста на безкоштовний показ документального фільму «Невидимий батальйон».

Показ фільму, зустріч із творчою групою та однією з головних героїнь стрічки, Дарією Зубенко,  відбудеться 7 березня о 16:00 у приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центу  (вул. Магістратська,3).

Телепрем’єра фільму відбулася 16 жовтня 2017 року на національному телеканалі «1+1», а 24 листопада 2017 року стрічку презентували в кінотеатрі «Оскар». Фільм уже був показаний в різних куточках світу, зокрема у Шанхаї, Мілані, Торонто, Оттаві, Монреалі, Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Філадельфії, а також у Парламенті Канади та Раді Безпеки ООН.

Шість жіночих історій, розказаних трьома режисерками, які покажуть війну як вона є. Ви побачите, що українські жінки воюють разом з нашими чоловіками на рівних, а російських солдатів просто перемагають.

«Невидимий батальйон» активно підіймає дискусію про права жінок в секторі безпеки та оборони, стимулюючи органи державної влади реформувати законодавство радянського зразка.

Героїні «Невидимого батальйону» також стали культурними амбасадорками України і через власні історії розповідають міжнародній спільноті про велику загрозу, яку несе російська агресія, і що Україна зараз захищає не лише свої території, а й демократичні цінності, а тому є надійним союзником та партнером.

Трейлер фільму:

 

Тизери фільму:

1) Героїня — Андріана Сусак, режисерка — Ірина Цілик

2) Героїня — Оксана Якубова, режисерка Аліна Горлова

3) Героїня — Юлія Матвієнко, режисерка Світлана Ліщинська

4) Героїня — Юлія Паєвська, режисерка Ірина Цілик

5) Героїня — Олена Білозерська, режисерка Світлана Ліщинська

6) Героїня — Даша Зубенко, режисерка Аліна Горлова

Окрім фільму, глядачі матимуть можливість поспілкуватися із творчою групою фільму, а також Дарією Зубенко — однією із головних героїнь стрічки.

Початок показу 7 березня о 16:00

Вхід вільний.

Адреса: Чернігівський обласний молодіжний центр, вул. Магістратська, 3.

У разі виникнення додаткових питань інформація за телефоном (0462) 777-219

Партнери: Canada-Ukraine International Assistance Fund (Канада), Razom (США)

А. Цупко


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/