Воскресенье, 13 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Не лише про літературу розповів у Чернігові письменник Сергій Дзюба

Не лише про літературу розповів у Чернігові письменник Сергій Дзюба


У Чернігівській центральній міській бібліотеці ім. Михайла Коцюбинського 17 лютого відбулася творча зустріч письменника, журналіста, президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України, редактора обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сергія Дзюби.

Безперечно, в «Чернігівщині» постійно з’являються матеріали, котрі висвітлюють всі аспекти нашого життя. Публікації авторів викликають у суспільстві неабиякий резонанс, зокрема, публіцистичні статті Героя України, видатного аграрія, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина, гострі статті Віталія Назаренка, Марини Пучинець, Сніжани Божок...

Також Сергій Дзюба представив вісім своїх книг, які вийшли торік і на початку цього року.

Особливий інтерес у читачів викликали книга листів «До світла», збірка мандрів «Замість щоденника» і гостросюжетна, пригодницька книга «Справи детектива Самарцева. Ідеальний злочин. Пані кілер», створена за реальними подіями, що відбулися на Чернігівщині. Водночас побачили світ і дві нові збірки віршів Сергія та Тетяни Дзюби: «Голоси двох поетів» – в Іспанії і Болівії та «Береги» – в Румунії.

Як президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, Сергій Дзюба урочисто вручив почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за значну творчу діяльність журналістці газети «Чернігівщина», письменниці Сніжані Божок.

У творчій зустрічі взяли участь працівники чернігівських бібліотек, а також – письменники, журналісти, громадські діячі, студенти університетів.

Детальніше — у відео:

Вручення відзнаки Сніжані Божок:


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/