Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Навіщо «Зеленбуд» знищив здорову ялину у Чернігові?

Навіщо «Зеленбуд» знищив здорову ялину у Чернігові?


Сьогодні вранці, 10 грудня, працівники КП «Зеленбуд» були змушені видалити зелену здорову ялину з діаметром стовбура 250 мм біля будівлі Деснянської районної в м. Чернігів ради (за адресою пр. Перемоги, 141).

— Це пов’язано з робочою необхідністю – ліквідацією аварійного пориву водопровідної мережі, — коментує цей факт керівник КП «Зеленбуд» Роман Старіков.

Фото Євгена Волошина

В результаті цього пориву, що стався ще 7 грудня, адміністративна будівля, в якій розташована на лише рада, а й міське управління освіти, районний суд на три дні залишилася без води й відповідно – без каналізації. Аби ліквідувати порив, працівникам КП «Водоканал» треба було вирити котлован, адже труба залягає на глибині 2-2,5 м. Ялина росте саме на аварійній ділянці, тому КП «Водоканал» звернувся до «Зеленбуду» з відповідним листом про видалення.

Фото Євгена Волошина

Крім того, на адресу підприємства надійшло звернення голови Деснянської районної в м. Чернігів ради В.Грецького з проханням терміново прибрати дерево, яке заважає ліквідувати аварійний порив мережі водогону.

— На жаль, нам не вдалося зберегти цю ялину, як ми не намагалися, — зазначив керівник КП «Зеленбуд» Роман Старіков. – Прошу чернігівців взяти до уваги, що будівля Деснянської районної ради на цілих три дні залишилася без води, тож це рішення вимушене. Від аварійних ситуацій ніхто не застрахований. Всі належні процедури ми виконали.

Нагадуємо, що комунальне підприємство «Зеленбуд» готове надати журналістам чи занепокоєним жителям Чернігова повну достовірну інформацію щодо стану зелених насаджень, видалення дерев тощо, аби уникнути поспішних висновків, звинувачень і упереджених думок.

Комунальне підприємство «Зеленбуд»


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/