Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині не готові розмістити евакуйованих з Китаю громадян

На Чернігівщині не готові розмістити евакуйованих з Китаю громадян


На території Чернігівської області не знайшлось місця для евакуйованих з Китаю громадян внаслідок епідемії коронавірусу, повідомили в громадській організації «Чернігівська правозахисна спілка».

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації на запит громадської організації «Чернігівська правозахисна спілка» надало інформацію про неможливість розміщення евакуйованих громадян в підпорядкованих закладах охорони здоров’я області. 

Запит стосувався питання щодо вибору місця розміщення на території Чернігівської області евакуйованих з Китаю внаслідок поширення коронавірусної інфекції COVID-19 пасажирів, членів екіпажу та супроводжуючих осіб (далі – евакуйовані з Китаю громадяни) для медико-санітарного спостереження, надання згоди та/або відмову розміщення евакуйованих з Китаю громадян. 

УОЗ Чернігівської облдержадміністрації у відповідь на запит листом від 28 лютого цього року повідомило наступне:

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 31.01.2020 № 4114/0/1-20 щодо проведення евакуації громадян України з території КНР та визначення місць можливого розміщення евакуйованих громадян з метою їх ізоляції Міністерство охорони здоров’я України листом Управління від 13.02.2020 № 01-07/873 було повідомлено про неможливість розміщення евакуйованих громадян в підпорядкованих закладах охорони здоров’я області. 

«Розміщення евакуйованих з Китаю громадян врешті було вирішено без залучення закладів охорони здоров’я Чернігівської області. Інформація щодо неможливості розміщення громадян для медико-санітарного спостереження дає підстави для інших питань, зокрема, щодо готовності до наступу вірусної епідемії системи закладів охорони здоров’я області» – зазначив Євгеній Малецький, керівник громадської організації «Чернігівська правозахисна спілка».


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/