Четверг, 4 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Мешканці Чернігівщини переселилися до 16 держав

Мешканці Чернігівщини переселилися до 16 держав


Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області, зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб. В обласному центрі, а також у Ніжинському, Носівському та Чернігівському районах спостерігався міграційний приріст населення.

На формування від’ємного сальдо міграції в цілому в області значною мірою вплинула міжрегіональна міграція. Упродовж 2019 року з інших регіонів України прибуло 5317 осіб, вибуло 7316 осіб.

Більше половини (55%) загальної чисельності мігрантів змінили місце постійного проживання на території області, третина – переїхали до інших регіонів України, менше 1% – емігрували.

За даними Головного управління статистики у Чернігівській області, мешканцями Чернігівщини стали мігранти з 20 країн, головним чином з Російської Федерації, Білорусії, Грузії, Молдови та Азербайджану. Переселилися колишні мешканці області до 16 держав, надавши перевагу Литві, Німеччині, Російській Федерації та США.

Звичайно, що у зв`язку з «всесвітньою» вірусною пандемією, міграційний процес у цьому році істотно змінився. Та про це — незабаром. Слідкуйте за нашою інформацію.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/