Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Лісові пожежі потребують упередження і відповідальності всіх

Лісові пожежі потребують упередження і відповідальності всіх


Лісові пожежі, що тривають на півночі України, продемонстрували – влада не змогла провести якісну превентивну роботу і моніторинг ситуації.

За словами депутата Чернігівської обласної ради Петра Головача, пожежі потрібно було попереджувати і оперативно ліквідовувати на початковому етапі, адже потім довелося гасити масові загоряння.

«Особливо у ці дні, 34-х роковин Чорнобильської катастрофи, дії влади демонструють, що вона не осягає, на жаль, масштабність проблеми та її можливі катастрофічні наслідки на багато років вперед», — наголосив депутат облради.

Він підкреслив, що пожежники демонструють відданість службовому обов’язку і героїзм, на відміну від влади, яка повністю дезорієнтована та неспроможна дати гідну відповідь на виклики.

Також Петро Головач наголосив на необхідності більшої відповідальності громадян, адже випалювання трави чи спалювання сміття дуже часто призводить до масштабних пожеж.

Депутат має надію, що влада зробить належні висновки та модернізує систему моніторингу за пожежами і їхньої ліквідації. ДСНС має отримати більше важелів і можливостей залучати до подолання наслідків стихійного лиха або техногенної катастрофи ресурси інших міністерств і відомств.

Петро Головач вважає, що влада має провести службове розслідування та з’ясувати, хто з чиновників та на якому рівні невчасно або неадекватно відреагував на ситуацію з пожежами у Київській, Житомирській та Чернігівській областях.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/