Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Контрафактну продукцію вилучили на Чернігівщині

Контрафактну продукцію вилучили на Чернігівщині


Спільною міжвідомчою групою, до складу якої увійшли співробітники оперативних підрозділів Північного регіонального управління та Державної фіскальної служби у Чернігівській області, 29-30 листопада 2019 року в м. Чернігів та Городня проведено санкціоновані обшуки в місцях накопичення підакцизних товарів.

Оперативні заходи проведені в рамках кримінального провадження за статтею 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» Кримінального Кодексу України.

В ході обшуків виявлено та вилучено 121 ящик цигарок.

Виявлені під час обшуків тютюнові вироби надходили до організаторів з різних регіонів України операторами кур’єрських служб, а також через пункти пропуску дрібними партіями в межах дозволених норм.

Серед вилученого більшість складають контрафактні тютюнові вироби вироблені на території України. Місця (потужності) виробництва встановлюються. Цигарки з ознаками підробок будуть направлені на відповідні експертизи.

Олександр Дудко


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/