Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Територіальним громадам Чернігівщини повертають гідроспоруди

Територіальним громадам Чернігівщини повертають гідроспоруди


Органами прокуратури Чернігівської області вживаються заходи до передачі гідроспоруд у комунальну власність територіальних громад.

Прилуцьким місцевим прокурором подано до суду позов з вимогою визнати протиправною бездіяльність однієї з селищних рад Ічнянського району та зобов’язати вчинити дії щодо набуття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури водних об’єктів: греблі та водоскидної споруди, що знаходяться на водосховищі «Іваницьке-2».

Як повідомили в прокуратурі Чернігівської області, вказаний позов заявлено за результатами розпочатого вивчення стану дотримання вимог законодавства, у тому числі Законів України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», «Про меліорацію земель».

Зокрема, за інформацією Деснянського басейнового управління водних ресурсів, на території області залишаються не переданими на баланс місцевих органів влади чи самоврядування понад 800 гідротехнічних споруд, внаслідок чого більшість з них перебуває у занедбаному стані, що ускладнює, а, в окремих випадках, практично унеможливлює їх використання за функціональним призначенням. Наведене, у свою чергу, може вкрай негативно позначитися на меліорації земель та упередженні техногенної небезпеки.

За таких обставин, органами прокуратури області у взаємодії з Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів завершується збір необхідних матеріалів для звернення до суду за іншими аналогічними фактами.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/