Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Газета «Світ-інфо» — про російську агресію і таємниці радянської історії

Газета «Світ-інфо» — про російську агресію і таємниці радянської історії


Вийшов друком 160-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко.

«Осінь тривог і надій» — в цій публікації редактор газети аналізує ситуацію в Україні і довкола неї, насамперед болюче питання завершення війни на Донбасі і відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Історична тема займає чільне місце в газеті. Привертає увагу публікація «40 тисяч знищених томів. Карна експедиція проти української книги». Рівно 100 років тому російські білогвардійські війська , які зайняли Київ, знищили найбільшу українську книгарню міста. Так що геноцид Росії проти українства має давню історію.

Газета завершує почату в минулому номері публікацію «Щорс. Таємниця смерті та початок міфу» — про ще одну замовчувану в радянські часи сторінку нашої історії.

Традиційно в газеті кілька сторінок «Світ історії Чернігівщини». Зокрема, четвертий рік триває медіа-проект газети «Батурин — Гетьманська столиця».

У номері також — панорама подій в області, Україні і світі, літературно-мистецька, спортивна мозаїка, кримінальна хроніка.

З новим випуском газети «Світ-інфо» можна ознайомитися ТУТ.

На сайті газети розміщені всі її номери за 7 з половиною років виходу.

Триває передплата на газету «Світ-інфо» на 2019 рік. Її ведуть всі поштові відділення і листоноші області.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/