Суббота, 28 20 марта20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Фінішував чемпіонат Чернігівської області з футзалу

Фінішував чемпіонат Чернігівської області з футзалу


У спортивній залі Ніжинської ЗОШ № 9 шість кращих команд за підсумками зональних змагань у двох підгрупах змагалися за нагороди в першому цьогорічному футбольному турнірі на Чернігівщині.

У підсумку переможцями груп стали команди ветеранів Прилук та Сираїв, які зійшлися у фінальному матчі за чемпіонство. Гра пройшла за тотальної переваги команди ветеранів з Сираїв, які перемогли з рахунком 7:0.

В матчі за бронзові нагороди зустрілись Новгород-Сіверська «Десна» і Бахмацький «Ветеран». З рахунком 7:3 перемогли бахмаччани, які посіли ІІІ місце.

Кращим воротарем турніру визнано Віктора Наумкіна, кращим нападником Сергія Буяна. Обидва – представники ФК «Ветеран» Сираї. Кращим захисником став Юрій Жваненко з ФК «Ветеран» Прилуки, а кращим бомбардиром став Сергій Швець з Сираїв.

Маємо надію, що вдалий старт футбольного сезону на Чернігівщині дасть позитивний поштовх для проведення футбольних змагань в області у цьогорічному сезоні, оскільки вже 15 лютого старт візьмуть учасники чоловічого Чемпіонату Чернігівської області з футзалу «Граємо за Україну разом!».

Оксана Онищенко


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/