Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Екочелендж запустили на Чернігівщині. Відео

Екочелендж запустили на Чернігівщині. Відео


Аби привернути увагу до екологічного стану навколишнього середовища, у Любечі Чернігівської області виступили з екологічною ініціативою «Еко-громада 2020». 

Це такий собі своєрідний челендж, який має викликати ланцюгову реакцію в решті громад. Першою з них стане Добрянська ОТГ. 

Таким чином, Любецька ОТГ започатковує челендж-виклик для об’єднаних територіальних громад України (#EKOgromada_2020).

Учасники акції просять узяти активну участь, аби мати таку прекрасну нагоду зробити хоча б один крок для покращення стану довкілля.

«Кожна громада може для себе знайти шляхи та визначити свої можливості для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття, а дехто посадить нову алею дерев чи зарибить водойму. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів», — поділився враженнями про природничу акцію голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук.

Уздовж двох великих озер – Симполь та Нижній Болгач – представники громади, спільно з лісівниками та прикордонниками висадили дуби, берези та ліщину.

Посадковий матеріал надали партнери ОТГ – лісівники з Любецького лісництва ДП «Чернігівське лісове господарство».

У Любецькій ОТГ сподіваються на підтримку їхньої ініціативи.

Свою естафету вони передали сусідам – Добрянській ОТГ.

Микола Тищенко

Схожа публікація:

Понад півтонни коропа та товстолоба випустили в озера Чернігівщини


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/