Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Добровольцям у Чернігові вручили відзнаки

Добровольцям у Чернігові вручили відзнаки


Восьма церемонія нагородження народною відзнакою «Лицарський хрест добровольця» зібрала 12 жовтня 2019 р. повну залу гостей у Чернігівському драматичному театрі.

Спершу усі хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв Серед тих, хто удостоєний ордена, 20 добровольців. Двоє з них — бійці, які не повернулися з війни.

Ольга Москотіна зі своїм сином Орестом приїхали отримувати Лицарський Хрест із Борзнянського району. Кажуть, цю нагороду їхній чоловік і батько справді заслужив. Люди стоячи аплодували бійцям, які першими пішли захищати Україну від російської агресії.

Про кожного з них звучала розповідь про життєвий шлях у коротких роликах. Чернігівець Володимир Мироненко — активний учасник Революції Гідності, добовольцем пішов на фронт влітку 2014 — го в складі батальйону «Чернігів».

Серед почесних гостей заходу — український політик, правозахисник Степан Хмара. На церемонію нагородження приїхали добровольці та волонтери з Львівської, Тернопільської. Вінницької та Луганської областей Усього 45 почесних гостей.

Письменник Василь Шкляр традиційно привіз для добровольців свої книги. Цього разу — козацький роман «Характерник».

Лицарський хрест Добровольця започаткували у 2016 році волонтерки Жіночої Сотні Самооборони Чернігівщини Лана Корольова та Оксана Тунік — Фриз. Вони — незмінні організатори і ведучі заходу.

Удостоєних високої відзнаки вони вибирають разом із командирами добровольчих об'єднань. Орден — народний. бо гроші на його виготовлення дають люди.

Серед нагороджених бійців були й по двоє братів із Сосниці та Корюківки. Деякі з добровольців не змогли приїхати за відзнакою. адже й нині на фронті відстоюють незалежність і територіальну цілісність України. Лицарські хрести повезуть додому їхні рідні.

У Чернігові вручили відзнаки добровольцям| Факт-новини

Оксана Тунік-Фриз,У Чернігові вручили відзнаки добровольцямНародну нагороду «Лицарський Хрест» отримали 20 воїнів.

Опубліковано Факт-новини Неділя, 13 жовтня 2019 р.

Новий Чернігів


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/