Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Дії з металобрухтом виявилися для підприємця невдалими

Дії з металобрухтом виявилися для підприємця невдалими


Під час скоординованих дій правоохоронних органів Сновського району (Чернігівська область) викрито особу, яка незаконно приймала металобрухт без відповідного дозволу.

Під процесуальним керівництвом прокурорів Сновського відділу Менської місцевої прокуратури здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 213 КК України, за фактом порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом.

За результатами проведеного обшуку в господарстві жителя одного з сіл Сновського району Чернігівської області виявлено та вилучено брухт чорних металів вагою 1590 кг, який він купував у жителів села та зберігав з метою перепродажу за більш вигідною для нього ціною.

Відомості щодо здійснення прийому брухту чорних металів фізичною особою не вносилися до відповідного переліку суб`єктів господарювання.

Завдяки нагляду у формі процесуального керівництва прокурорів Сновського відділу Менської місцевої прокуратури не допущено подальший перепродаж та знищення металобрухту «підприємцем».

Прокурорами Сновського відділу погоджено повідомлення про підозру та затверджений обвинувальний акт стосовно вказаної особи направлено до суду для розгляду по суті.

До теми. Чоловікові, який незаконно займався підприємницькою діяльністю, загрожує штраф від 25500 грн до 34000 грн або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до одного року.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/