Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Депутат Чернігівської облради зустрічав з короваєм сепаратиста!

Депутат Чернігівської облради зустрічав з короваєм сепаратиста!


8 грудня представники московського патріархату таємно у Ніжині висвятили в єпископа кримського ополченця, державного зрадника України Костянтина Чернишева.

Таємне дійство відбулося в окупованому московськими служителями козацькому Миколаївському соборі, куди у неділю прибуло чимало звідусіль люду.

Подвір'я храму вражало кількістю припаркованих автомобілів преміум-класу, серед яких мерседеси, тойоти, фольцвагени-мінівени. Периметр храму охороняла «тітушня».

Цього дня до Ніжина прибули «поважні гості»: митрополит УПЦ МП Онуфрій (Березовський), намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павєл (Лебідь), відомий в народі як «Паша-мерседес», архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря) та ще кілька десятків архієреїв російської православної церкви в Україні.

Що робили у Ніжині ці «поважні» люди?

Висвячували на єпископа громадянина Російської Федерації Костянтина Чернишева — державного зрадника України. Це якраз він у 2014 році зробив склад зброї для кримських ополченців у «своїй» церкві в селі Уютноє Сакського району Автономної Республіки Крим.

На фото: Костянтин Чернишев зі стрічкою – символікою агресора — тримає «подяку» від керівника «кримського ополчення» М.Шеремета. Текст подяки: «За активну участь та особисту мужність». А ще ополченець Костянтин має медаль «За захист Криму», таку ж яка є й у чеченця Рамзана Кадирова.

 Вперше з 2014 року посібник завойовників-окупантів Чернишев безперешкодно перетинає кордон України і їде в українське місто Ніжин на «коронацію». 

Авторитетних гостей на подвір'ї храму з величезним короваєм зустрів відомий на Бахмаччині сільськогосподарський виробник, голова Бахмацької спілки афганців воїнів-інтернаціоналістів, депутат обласної ради від Аграрної партії, Валерій Колоша.

Костянтин Чернишов — це перший ополченець-терорист, якого на Чернігівщині зустріли з короваєм! Початок покладено?

Чи, бува, не досвідом своїм власним під маскою-рясою приїхав на Чернігівщину ділитися зі служителями московщини сепаратист-терорист? Адже слід нагадати, як наприкінці 2013-го — початку 2014 р.р. саме у храмах, що належали Московському патріархату і які розташовані на Донбасі та в Криму, кілька тижнів, а подекуди і місяців, таємно проживали російські офіцери-грушники зі зброєю, чекаючи певного сигналу... Чи вже забули, як і до Чернігова у січні-лютому із заклеєними спеціальною стрічкою російськими держзнаками прибули два автобуси до Успенського Єлецького жіночого монастиря (належить УПЦ МП). Та добре, що їх своєчасно тоді виявили небайдужі громадяни.

Ну, і як у цій справі не «привітати» з цією грандіозною подією Валерію Колошу, а разом і Аграрну партію, а ще, зважаючи на подію, і правоохоронців?!

Володимир Брюховецький

Схожа публікація:

Чернігівські правоохоронці супроводжують автобуси з російськими номерними знаками


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/